Strona główna

SZKOLNE WYDARZENIA

BIEŻĄCE

Rozliczenie akcji Góra Grosza

gra grosza 

Kolejny już raz braliśmy udział w akcji Góra Grosza. Zbiórka zakończyła się na początku stycznia a rozliczenie zebranych pieniędzy kończymy z upływem marca.
Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.


Najlepsze, co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może ono czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania. 70 tysięcy dzieci przebywających w opiece zastępczej czeka na taką rodzinę.
Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc tym dzieciom, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.
Jednak najważniejszym celem tej akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.
Dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili swój grosz do tej zbiórki. Dzięki Wam udało się zebrać kwotę 301,40 zł.

       
Górę groszy przeliczyły dziewczyny z klasy 7 oraz Natalia H. z klasy 8a i Martyna P. z klasy 8b. – dziękujemy Wam. Wszystkie monety zapakowali Daria, Wiktoria i Dominik - dziękujemy Wam.


Anna Halder
Joanna Zajączkowska

Logowanie

ZIMOWE PÓŁKOLONIE 2020

CZYTAJ, JAK BYŁO

 

MSWiA PRZESTRZEGA

Więcej na stronie

Spot

 

Licznik odwiedzin

179522
TodayToday399
All_DaysAll_Days179522