Strona główna

SZKOLNE WYDARZENIA

BIEŻĄCE

Finał Gminnego Konkursu Plastycznego "Na najładniejszą kartkę wielkanocną"

Z radością informujemy, iż w dniu 06.04.2020r. rozstrzygnięty został Gminny Konkurs Plastyczny "Na najładniejszą kartkę wielkanocną", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Sierakowicach. Konkurs przeprowadzony został zdalnie w dwóch etapach: eliminacje szkolne i gminne. Jury nagrodziło prace w kategoriach: klas 1-3 oraz klas 4-8.
Uczniowie naszej szkoły nadesłali wiele pięknych prac, szkolne jury nie miało więc łatwego zadania, podejmując decyzję, które prace będą reprezentować naszą szkołę. Równie trudne zadanie czekało jury w Sierakowicach.
Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli się uczestnictwa w konkursie i z radością przedstawiamy listę laureatów:)!
Kategoria klasy 1 - 3:
I miejsce Paulina Pawlak kl. 1b II miejsce Kacper Jaros kl. 1a III miejsce Weronika Rusin kl. 1b Wyróżnienie Stanisław Jakubowski kl. 2c

Kategoria klasy 4 - 8:
I miejsce Paulina Brzoza kl. 5a II miejsce Julia S. kl. 6b


Wielkie brawa dla Was!
Poniżej prezentujemy zwycięskie prace.


Justyna Witkowska-Hippe

Logowanie

ZIMOWE PÓŁKOLONIE 2020

CZYTAJ, JAK BYŁO

 

MSWiA PRZESTRZEGA

Więcej na stronie

Spot

 

Licznik odwiedzin

199889
TodayToday81
All_DaysAll_Days199889