Strona główna

SZKOLNE WYDARZENIA

BIEŻĄCE

Biegamy z "sercem"

Dnia 25.05.2019 r. na terenie podwórka naszej szkoły, odbył się bieg charytatywny „Biegamy z Sercem”, którego prowadzącym był pan Artur Szcześniak. Zapisy na bieg były możliwe przez stronę internetową, jak również do godziny 10:30 w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym przed szkołą. Otrzymaliśmy również numerki, które przypinaliśmy sobie na koszulki, jak i odblaski na rękę i kupon na grochówkę.

Bieg rozpoczął się około godziny 12:00, tuż po rozgrzewce poprowadzonej przez naszego nauczyciela wf – pana Błażeja Krysę i wzięło w nim udział 523 zawodników. Obecnością w tym dniu zaszczycił nas również Burmistrz Sośnicowic, jak i panie z DPS OSTOJA.

 

W przygotowaniu akcji pomogli również uczniowie naszej szkoły z klasy 3a gimnazjum i 7b szkoły podstawowej. Dystans do pokonania wynosił od 1,5 km do 6 km dla osób od 16 lat, a dla młodszych (roczniki od 2003 do 2017), organizowanych było 10 biegów, odpowiednio dostosowanych dla ich wieku. Podczas biegu towarzyszyły nam motywujące i serdeczne słowa osób przyglądających się z boku, a na końcu otrzymywaliśmy uśmiech, gratulacje oraz złoty medal.

Celem akcji było uzbieranie pieniędzy dla Domu Pomocy Społecznej OSTOJA w Sośnicowicach i udało nam się przekazać 15 000 zł!

Na koniec dnia odbyło się losowanie z numerków zawodników, a nagrodami były m.in. torby, książki, zaproszenia do Laserhous’u i nagroda główna – przejażdżka samochodem marki Mustang.

Impreza zakończyła się koło godziny 1500 w bardzo dobrym humorze. Wszyscy wrócili do domów w świetnym nastroju, usatysfakcjonowani biegiem i tym, że mieli okazję pomóc.

Ksenia Krotofil


biblioteka 2

KATALOG ONLINE BIBLIOTEKI

Sposób logowania jest taki sam, jak do dziennika elektronicznego.

Logowanie

SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W PROJEKCIE "POZNAJ POLSKĘ".
Baner na stron www

 Więcej informacji na stronie 

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/poznaj-polske

mein BIP

MSWiA PRZESTRZEGA

Więcej na stronie

Spot

 

Licznik odwiedzin

825088
TodayToday175
All_DaysAll_Days825088