Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

69670
TodayToday127
All_DaysAll_Days69670

Logowanie

Dnia 08.09.2016r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci na Przewodniczącego przygotowali i przedstawili przed całą społecznością szkolną swoje programy. Następnie każdy uczeń mógł oddać swój głos. Przewodniczącym został Grzegorz Witkowski, a jego zastępcami  wybrano Zuzannę Łukasik i Bartłomieja Strzodę. Rolę opiekuna będzie pełnił pan Marcin Kubala.

Do końca roku zostało

dni Time's Up

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • 90-metrowa góra lodowa przepłynęła tuż przy brzegu miasteczka na Grenlandii
    Przeprowadzono ewakuację mieszkańców z miejscowości Innaarsuit na wybrzeżu Grenlandii, po tym, jak odłamał się ponad 90-metrowy fragment góry lodowej. Do zdarzenia doszło 12 lipca ok. 100 metrów od brzegu. Mieszkanka Innaarsuit, Oline Nielsen, nagrała film techniką timelapse, na którym uwieczniła ruch góry lodowej u wybrzeża Grenlandii.
  • Paweł Mucha: Gersdorf jest sędzią w stanie spoczynku
    - Małgorzata Gersdorf jest sędzią w stanie spoczynku, w związku z tym nie ma uprawnień do urlopu, nie może więc go też przerwać - powiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.
  • Dr Paweł Kowalski: Trump dokonał rzeczy bez precedensu
    Szczyt prezydentów Trumpa i Putina oznacza "nowe otwarcie Rosji na świat" - uważa dr Paweł Kowalski z SWPS. - Władimir Putin założył sobie, że zakończy okres swojej alienacji. Dzisiaj będzie dużo prościej spotkać się przywódcom innych państw z Putinem, no bo już prezydent USA się z nim spotkał - podkreśla ekspert.