Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

85268
TodayToday69
All_DaysAll_Days85268

Logowanie

 9 grudnia 2016r. odbył się zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 w Gliwicach pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice oraz Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców Województwa Śląskiego regionalny Konkurs Kolędy Niemieckiej „Alle Jahre wieder”.

Uczennice naszej szkoły Martyna Kijas (klasa V) oraz Zuzanna Łukasik (klasa VI) zajęły
II miejsce w kategorii duet nastrojową kolędą Leise rieselt der Schnee, zaś zespół w składzie Kinga Mandel, Nicole Mandel, Justyna Kaczmarczyk, Olga Krzyzińska, Olga Honings (uczennice klasy V) zajął kolędą Fröhliche Weihnacht überall III miejsce w swojej kategorii.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Koniec szkoły za

213 dni Time's Up

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • Petru: to może wielka afera PiS
    Według mnie to największa afera po 1989 roku - tak o aferze KNF mówił dziś w programie "Kropka nad i" Ryszard Petru. - PiS nie będzie w stanie zatrzeć wszystkich śladów - dodał założyciel nowej partii "Teraz".
  • Tłumy dzieci na zajęciach Otylii Jędrzejczak w Toruniu
    Ponad tysiąc młodych adeptów pływania wzięło w tym roku udział w cyklu zajęć Otylia Swim Tour. Ostatni odcinek projektu odbył się w sobotę w Toruniu, gdzie w sali gimnastycznej i na pływalni ćwiczyło blisko 150 dzieci.
  • Wypadek ośmiu aut na wiadukcie w Stróży
    Do wypadku z udziałem ośmiu aut doszło na drodze ekspresowej S7 na odcinku Rabka Zdrój – Myślenice na w miejscowości Stróża (woj. małopolskie). Jako powód policja podaje ciężkie warunki pogodowe.