Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

74036
TodayToday119
All_DaysAll_Days74036

Logowanie

W dniu 4.10.2017 na boisku Orlik w Sośnicowicach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z Sierakowic, Kozłowa i Sośnicowic. Graliśmy systemem „każdy z każdym”. Nasza drużyna była najlepsza. Wygrała dwa mecze ( 6:2 z Kozłowem oraz 8:2 z Sierakowicami) i zajęła I miejsce w turnieju! W zwycięskim zespole zagrali: Szymon Satora,Patryk Pawełczak, Mateusz Drozd, Dawid Cieślok, Wojciech Matuszewski, Jakub Szrajber, Bartosz Śliwiński, Jan Piątek, Olaf Magiera oraz Bartłomiej Szrajber. Ponadto tytuł króla strzelców zdobyli Szymon Satora i Patryk Pawełczak! Każdy z nich strzelił w zawodach 6 bramek. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Patryk Pawełczak. Bramki dla naszej drużyny zdobył także Jan Piątek - 2.

Gratulujemy chłopakom wspaniałego występu!

 

Do końca roku zostało

dni Time's Up

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • Peja i Jakub Żulczyk o wyroku skazującym rapera Bonusa RPK i akcji #MuremZaBonusem
    - To zaradny, twardy facet. Odpowiedzialny i bezkompromisowy, kiedy trzeba. Poradził sobie za kratami, wyszedł i walczy dalej. Pnie się w górę. Bardzo się rozwija. Wykroczył daleko poza uliczny rap. Prywatnie ma poukładane życie, dziecko, własny biznes... I nagle ktoś ten dorobek życia próbuje mu odebrać, choć nie ma dowodów, że zrobił coś złego. Dla mnie to po prostu przygnębiające - mówi Peja o Bonusie RPK, raperze skazanym na 5,5 roku więzienia za handel narkotykami.
  • Wiktoria cierpi na złośliwy nowotwór. Potrzebuje pomocy na leczenie w klinice w Meksyku
    Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie 2-letniej Wiktorii. Dziewczynka cierpi na złośliwego guza mózgu, który dał przerzuty. Wciąż brakuje ponad 300 tys. na leczenie w klinice w Meksyku. I Ty pomożesz pomóc!
  • Gdybym nie był Bonusem
    Czy żeby skazać człowieka, wystarczą zeznania gangsterów i piosenka, którą na sali sądowej zacytował prokurator? Bonus RPK idzie siedzieć na pięć lat, choć nie wiadomo, czy naprawdę jest winny.