Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

91866
TodayToday86
All_DaysAll_Days91866

Logowanie

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.

Koniec szkoły za

154 dni Time's Up

WOŚP

13 stycznia 2019 r.
XXVII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Jak w latach ubiegłych w naszej szkole będzie działać Sztab WOŚP. W dniu finału 44 wolontariuszy będzie kwestować na terenie sołectw Gminy Sośnicowice.

Hasło tegorocznego finału:

„Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • Wybory do PE. Partie konstruują listy wyborcze
    Partie polityczne robią przymiarki do konstruowania list wyborczych na majowe wybory do Parlamentu Europejskiego. Wśród obecnych eurodeputowanych panuje niepewność i frustracja, że na pięć miesięcy przed elekcją niewiele wiedzą.
  • Sejm za zmianą przepisów dotyczących cudzoziemców
    Sejm uchwalił nowelizację ustawy o cudzoziemcach, która zakłada m.in. wyeliminowanie tzw. turystyki pobytowej i wprowadzenie rozwiązań uniemożliwiających sprowadzanie cudzoziemców, którzy wjeżdżają do kraju pod pretekstem studiów, ale ich nie kontynuują.
  • Federica Mogherini nie pojawi się na konferencji bliskowschodniej w Warszawie
    Szefowa unijnej dyplomacji nie przyjedzie do Warszawy z uwagi na inną, zaplanowaną podróż – przekazał dziennikarzom w Brukseli wysoki rangą urzędnik unijny.