Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

79009
TodayToday119
All_DaysAll_Days79009

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Koniec szkoły za

271 dni Time's Up

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • Dawne ludzkie zoo zamienione w muzeum potępiające kolonializm
    Belgowie mają kłopot ze swoją kolonialną przeszłością. Za czasów króla Leopolda II okupacja Konga pociągnęła za sobą nawet 10 milionów ofiar, a pod Brukselą powstało ludzkie zoo, w którym publika oglądała przywiezionych z buszu Afrykańczyków. W grudniu otwarte zostanie po remoncie monumentalne muzeum, które kiedyś gloryfikowało "osiągnięcia" kolonizatorów, a teraz będzie te czasy potępiać - pisze Esther King z POLITICO.
  • Wpadka Jarosława Kaczyńskiego. Pomylił imię Jolanty Brzeskiej
    Jarosław Kaczyński podczas regionalnej konwencji PiS w Warszawie skrytykował rządy Hanny Gronkiewicz-Waltz. - W aferze (reprywatyzacyjnej - przyp. red.) był moment szczególny. Mord popełniony na Zofii Brzeskiej - powiedział prezes PiS. Były premier szybko poprawił swoją pomyłkę w imieniu znanej aktywistki.
  • Jest jedyną kandydatką na prezydenta Poznania. Bonk-Hammermeister: nie jest łatwo być feministką i katoliczką
    - Kiedyś mogliśmy spokojnie sobie dywagować, czy feminizm w Kościele jest możliwy i jaka powinna być w nim rola kobiet. Dziś mamy dużo większe problemy do załatwienia. Ja osobiście mam coraz większy problem z Kościołem - mówi w rozmowie z Onetem Dorota Bonk-Hammermeister, społeczniczka, matka trzech córek i jedyna kobieta, która ubiega się o fotel prezydenta Poznania.