Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

91871
TodayToday91
All_DaysAll_Days91871

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Koniec szkoły za

154 dni Time's Up

WOŚP

13 stycznia 2019 r.
XXVII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Jak w latach ubiegłych w naszej szkole będzie działać Sztab WOŚP. W dniu finału 44 wolontariuszy będzie kwestować na terenie sołectw Gminy Sośnicowice.

Hasło tegorocznego finału:

„Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • Psy i koty pobłogosławione w kościele. Obchody dnia świętego Antoniego w Madrycie
    Właściciele zwierząt i ich futrzani przyjaciele przybyli do Kościoła San Anton w centrum Madrytu, by otrzymać błogosławieństwo z okazji dnia św. Antoniego, patrona zwierząt.
  • Sobotnia zbiórka Fundacji WOŚP w Gdańsku
    Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, na prośbę rodziny śp. Prezydenta Miasta Gdańsk Pawła Adamowicza, zdecydowała się przeprowadzić zbiórkę wśród osób uczestniczących w sobotnich uroczystościach pogrzebowych.
  • Jak przekazać 1 procent podatku dla OPP w nowym systemie e-PIT?
    Odpis 1 proc. podatku to jedna z możliwości wspierania organizacji pozarządowych w Polsce. W tym roku zmienia się sposób rozliczania PIT i co za tym idzie - przekazywania 1 proc. dla OPP. Fundacja FaniMani wyjaśnia, jak przekazać 1 proc. podatku w ramach nowej usługi e-PIT.