HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

LP.

TEMATYKA

TERMIN REALIZACJI

ODPOWIEDZIALNY

1

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

2 września 2019

S. Biwo

B. Gamrat

2

Udział w ogólnopolskiej akcji –

Sprzątanie Świata

Wrzesień 2019

Wychowawcy klas

3 Debata naukowa SPZ Wrzesień 2019 A. Bielewicz-Ozga

4

Europejski Tydzień Sportu

Wrzesień 2019

Nauczyciele wychowania fizycznego

5

Dzień Chłopaka

Wrzesień 2019

Wychowawcy klas

6

Ślubowanie klasy I

Pasowanie na czytelnika

Październik 2019

M. Marks-Piper

A.Król

K. Kozielska-Bombelek

K. Cynarska-Kluger

M. Pyka

B. Gamrat

7

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

Październik 2019

Nauczyciele wychowania fizycznego

8

Dzień Edukacji Narodowej

Październik 2019

Z. Wilczek

B. Wolf

A. Golec

D. Sznapka

B. Staneczek

9

Dzień Języków Obcych

Listopad 2019

Nauczyciele języków obcych

10

Tydzień Bibliotek

Październik/Listopad 2019

Bibliotekarze

11

Święto Zmarłych

Listopad 2019

Wychowawcy klas

Wyjście na cmentarz

12

Rocznica Odzyskania Niepodległości

Listopad 2019

Wychowawcy klas II

A. Bielewicz-Ozga

D. Chrzan

M. Kubala

13

Andrzejki - dyskoteka

Listopad 2019

Samorząd Uczniowski

Wychowawcy klas

14

Mikołajki klasowe

Grudzień 2019

Samorząd Uczniowski

Wychowawcy klas

15

Apel bożonarodzeniowy

Grudzień 2019

M. Marks-Piper

A. Król

Wychowawcy klas

16

Bal karnawałowy - dyskoteka

Styczeń 2020

Samorząd Uczniowski

Wychowawcy klas

17

Walentynki

Luty 2020

Samorząd Uczniowski

Wychowawcy klas

18

Wyjazd na warsztaty językowe „Euroweek”

Luty 2020

K. Warych

19

Święto Patrona Szkoły – Rogerowskie Talenty

(Szkolny Konkurs Talentów)

Luty/Marzec 2020

M. Marks-Piper

A. Halder

D. Magiera

M. Wyrozumska

W. Wyrozumski

20

Tydzień Zdrowia

Marzec 2020

J. Zajączkowska

H. Szykowska-Tkaczyk

21

Gminny Konkurs Języka

Angielskiego i Niemieckiego dla klas I-III SP

Marzec 2020

Nauczyciele języka angielskiego

22

Pierwszy Dzień Wiosny –

„Lekcje z pomysłem”

21 marca 2020

Wszyscy nauczyciele

23

Dzień Otwarty

Marzec 2020

I. Stronczyńska

B. Wolf

Z. Wilczek

24 Gminny Konkurs Recytatorski Marzec 2020

A. Golec

E. Labocha

25

Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej (kl. V)

Kwiecień 2020

D. Magiera

E. Baron

26

Poranek Wielkanocny

Kwiecień 2020

M. Pyka

M. Wolke

R. Szczepańska

ks. A. Bryła

27

Rocznica Ogłoszenia Konstytucji

Maj 2020

K. Kozielska-Bombelek

I. Stronczyńska

A. Halder

M. Stasiów

K. Cynarska-Kluger

28

100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II

Maj 2020

M. Wolke

I. Wośko

29

Charytatywny Bieg Uliczny „Bieg z sercem…”

Maj 2020

Nauczyciele wychowania fizycznego

30

Dzień Sportu

Czerwiec 2020

Wszyscy nauczyciele

31

Udział w ogólnopolskiej akcji

„Jak nie czytam, jak czytam”

Czerwiec 2020

     Nauczyciele języka        polskiego

Bibliotekarze

32

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Pożegnanie klas ósmych

25-26 czerwca 2020

Z. Wilczek

A. Golec

B. Staneczek

33

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Wrzesień 2020

I. Wośko