Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

43853
TodayToday63
All_DaysAll_Days43853

Logowanie

Klasy I - III

 

Klasa

Wychowawca

Sukcesy

IIIa

p. D. Dankowska

Język angielski:

Gminny konkurs języka angielskiego i niemieckiego „Mistrz Językowy”

1. miejsce – Antoni Forenda, Olga Krzyzińska

3. miejsce – Martyna Kijas, Kinga Mandel

Gminny konkurs ortograficzny

Mistrz ortografii – Justyna Kaczmarczyk

Mistrz językowy – Olga Krzyzińska

Gminny konkurs kaligraficzny

Wyróżnienie – Martyna Kijas

Ogólnopolski konkurs „Kangurek”

IX miejsce – Antoni Forenda

Gminny konkurs – Kapelusz wiosenny

II miejsce Olga Krzyzińska, Aleksandra Roman, Martyna Kijas

IIIb

p. M. Pyka

Gminny Konkurs Plastyczno-Muzyczny

„Tam gdzie mieszka muzyka”

II miejsce - Bulak Oliwia

Wyróżnienie – Kionka Bartłomiej

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Kamil Martinowski

 

Klasy IV – VI

 

Przedmiot

Miejsce

Konkurs

Uczeń

Religia

III miejsce

XIV MIĘDZYSZKOLNY KONKURSIE NA OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ Z MASY SOLNEJ

Olga Krzyzińska

Milena Geniusz

Finaliści

XX DIECEZJALNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ dla szkół podstawowych

Dominika Bania

Daniel Gediga

I miejsce

I Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzno-Recytatorski

Anna Kijas

II miejsce

I Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzno-Recytatorski

Julia Sapleta

III miejsce

I Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzno-Recytatorski

Karolina Pieczka

Laureat

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II

Aleksander Łechtański

Język polski

I miejsce

Gminny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Łukasik

II miejsce

Gminny Konkurs Recytatorski

Karolina Cyroń

Wyróżnienie

Gminny Konkurs Recytatorski

Łukasz Wójcik

Język angielski

II miejsce (kl. IV)

Gminny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego

Zuzanna Łukasik

II miejsce (kl. VI)

Gminny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego

Łukasz Wójcik

Plastyka

I miejsce

Manufaktura Choinek

Kl. IV-VI

Wyróżnienie

Powiatowy Konkurs – Ozdoba Świąteczna

Kamil Tajnert

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs na 500-lecie Oleśnicy (znaczek pocztowy)

Wiktoria Gawlik

Muzyka

Wyróżnienie

I Gminny Konkurs „Tam, gdzie mieszka muzyka”

Karolina Wąsik

Matematyka

III miejsce w powiecie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2015"

Miłosz Wójtowicz

Wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2015"

Olga Krzyzińska, Antoni Forenda, Miłosz Wójtowicz

II miejsce

Powiatowy Konkurs Szachowy

Łukasz Wójcik

III miejsce

Powiatowy Konkurs Szachowy

W kategorii klas 4-6 Łukasz Wójcik zajął 1., a Miłosz Wójtowicz 2. miejsce.

Miłosz Wójtowicz

Zajęcia komputerowe

II miejsce

Gminny Konkurs "Mistrz Klawiatury"

Tomasz Matuszek

Zajęcia techniczne

I miejsce

W eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Karolina Cyroń

II miejsce

W eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Sebastian Szarat

IV miejsce

W eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Marcel Mandel

Beata Staneczek

Mandel Marcel: I miejsce oraz Nagroda Grand Prix w VII Przeglądzie Dialektów Gwary Śląskiej "Godomy po naszymu" 2014

Dominika Bania: wyróżnienie

Wychowanie fizyczne

I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Gminy w Koszykówce

I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Gminy w Piłce Ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej

Obarzanek Karol: I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Tenisie Stołowym;

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Tenisie Stołowym - drużynowo

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej - chłopcy

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Ręcznej – chłopcy

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Koszykówce - chłopcy

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Łapance Siatkarskiej – chłopcy

Cyroń Karolina: I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Tenisie Stołowym;

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Koszykówce - dziewczyny

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Łapance Siatkarskiej - dziewczyny

II miejsce w Gminnym Turnieju Gry w Dwa Ognie - dziewczyny

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Ręcznej- dziewczyny

II miejsce w Gminnym Turnieju Gry w Dwa Ognie - dziewczyny

Język mniejszości narodowej - niemiecki

miejsce w kategorii praca indywidualna

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych

„Najpiękniejsze miejsca Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Księstwa Liechtenstein”

Wiktoria Gawlik

I miejsce w kategorii praca w parach

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych

„Najpiękniejsze miejsca Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Księstwa Liechtenstein”

Justyna Kaczmarczyk

Kinga Mandel

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego „Mistrz Językowy” dla uczniów klas 1 – 3 szkoły podstawowej

Olga Krzyzińska

Antoni Forenda

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego „Mistrz Językowy” dla uczniów klas 1 – 3 szkoły podstawowej

Kinga Mandel

Martyna Kijas

 

Do końca roku zostało

185 dni Time's Up

Pogoda

Pogoda - Wirtualna Polska

  • Prognoza pogody na 28 listopada
    Wtorek w większości polskich miast będzie chłodny i wilgotny. Musimy być gotowi na opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Po południu w wielu miejscach mogą pojawić się chwilowe przejaśnienia. pogoda.wp.pl

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • Sebastian Kurz zaprzysiężony na kanclerza
    Sebastian Kurz został dziś w Wiedniu zaprzysiężony na kanclerza Austrii. 31-letni były minister spraw zagranicznych Austrii jest najmłodszym szefem rządu w Europie; będzie kierował koalicją prawicowej OeVP z prawicowo-populistyczną FPOe.
  • Sąd podjął decyzję ws. pozwu Anny Dryjańskiej przeciwko Rafałowi Ziemkiewiczowi
    Sąd w Warszawie oddalił dziś pozew Anny Dryjańskiej - informuje "Gazeta Wyborcza". Dziennikarka poczuła się urażona komentarzami prawicowego publicysty Rafała Ziemkiewicza.
  • Warszawski sąd uchylił decyzję o umorzeniu śledztwa ws. obrad Sejmu w Sali Kolumnowej
    Nie będzie umorzenia śledztwa ws. posiedzenia Sejmu z 16 grudnia 2016 r. - taką decyzję wydał warszawski sąd. Śledczy pierwotnie odmówili zajmowania się sprawą, argumentując że obrady miały przebieg prawidłowy, a przeniesienie ich do Sali Kolumnowej było zgodne z prawem. Przypomnijmy - obrady, miały miejsce podczas zeszłorocznych protestów przeciw próbom ograniczenia pracy dziennikarzy w Sejmie. Rząd mówił wówczas i próbie puczu.