Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

43852
TodayToday62
All_DaysAll_Days43852

Logowanie

Tabela – sukcesy uczniów

Rok szkolny 2015/2016

Klasy IV – VI

Przedmiot

Miejsce

Konkurs

Uczeń

Religia

Finalista

XXI Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych

Daniel Gediga

V miejsce

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „EDI” „Biblia i przypowieści biblijne”

Nicol Gediga

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „EDI” „Biblia i przypowieści biblijne”

Karolina Mandok

Julia Sapleta

I miejsce

XIII Miejskim Konkursie na Szopkę Rodzinną

Julia Sapleta

Marco Sapleta

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs na ozdobę świąteczną z masy solnej

 

Milena Geniusz

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs na ozdobę świąteczną z masy solnej

Natalia Kalita

Bartłomiej Kionka

Język polski

IX. miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Mitologicznej

Maciej Bisiekirski

XXIV miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Mitologicznej

Krzysztof Łechtański

Plastyka

I miejsce

I Miejski Konkurs Burmistrza Sośnicowic

(kartka bożonarodzeniowa)

Dominik Zelek

III. miejsce

I Miejski Konkurs Burmistrza Sośnicowic

(kartka bożonarodzeniowa)

Kamila Jonda

Wyróżnienie

I Miejski Konkurs Burmistrza Sośnicowic

(kartka bożonarodzeniowa)

Zuzanna Łukasik

Marek Kaleciak

Wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Strażacki „STRAŻAK SUPERBOHATEREM JEST”

Amelia Śliwowska

I miejsce

Manufaktura Choinek

Kl. IV-VI

Matematyka

VII miejsce

Ogólnopolski Konkurs EDI

Krzysztof Łechtański

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Antoni Forenda kl 4

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Aleksander Łechtański kl 6

Wychowanie fizyczne

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej (grupa knurowska)

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Koszykówce Chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Gminy w Koszykówce Dziewcząt

 

Język mniejszości narodowej - niemiecki

I i IIImiejsce

Powiatowy konkurs języka niemieckiego  „Osterreich ist sehenswert”

Kl. IVa

Justyna Kaczmarczyk, Kinga Mandel, Nicole Mandel, Kamila Jonda

 

Wyróżnienie

Powiatowy konkurs języka niemieckiego  „Osterreich ist sehenswert”

Olga Honings, Olga Krzyzińska

IV miejsce

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI Pingwin z Języka  Niemieckiego

Daniel Gediga

 

 

Zajęcia komputerowe

 

 

II miejsce

 

 

 

 

 

 

Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej Tygodnia Mądrali „Wszystko jest możliwe”

 

 

 

 

Tomasz  Matuszek

 

 

 

 

 

I miejsce

Międzyszkolny Gminny Konkurs „Mistrz Klawiatury”

 

Tomasz  Matuszek

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia techniczne

 

 

I miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”- eliminacje gminne

 

 

 

Marcel Mandel

 

 

III miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”- eliminacje gminne

 

 

 

Nadia Ryszkiewicz

 

 

I miejsce

 

Konkurs wiedzy na temat bezpieczeństwa - Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież zapobiega pożarom”- eliminacje powiatowe.

 

 

 

 

Marcel Mandel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyroda

 

I miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus”

z przyrody

 

 

 

Olga Krzyzińska

 

 

 

III miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus”

z przyrody

 

 

 

Krzysztof Łechtański

 

 

 

VI miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus”

z przyrody

 

 

 

Martyna Kijas

 

 

VII miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus”

z przyrody

 

 

 

Antoni Forenda

 

 

VIII miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus”

z przyrody

 

 

 

Grzegorz Witkowski

 

IX miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus”

z przyrody

 

Daniel Gediga

 

Do końca roku zostało

185 dni Time's Up

Pogoda

Pogoda - Wirtualna Polska

  • Prognoza pogody na 28 listopada
    Wtorek w większości polskich miast będzie chłodny i wilgotny. Musimy być gotowi na opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Po południu w wielu miejscach mogą pojawić się chwilowe przejaśnienia. pogoda.wp.pl

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • Sebastian Kurz zaprzysiężony na kanclerza
    Sebastian Kurz został dziś w Wiedniu zaprzysiężony na kanclerza Austrii. 31-letni były minister spraw zagranicznych Austrii jest najmłodszym szefem rządu w Europie; będzie kierował koalicją prawicowej OeVP z prawicowo-populistyczną FPOe.
  • Sąd podjął decyzję ws. pozwu Anny Dryjańskiej przeciwko Rafałowi Ziemkiewiczowi
    Sąd w Warszawie oddalił dziś pozew Anny Dryjańskiej - informuje "Gazeta Wyborcza". Dziennikarka poczuła się urażona komentarzami prawicowego publicysty Rafała Ziemkiewicza.
  • Warszawski sąd uchylił decyzję o umorzeniu śledztwa ws. obrad Sejmu w Sali Kolumnowej
    Nie będzie umorzenia śledztwa ws. posiedzenia Sejmu z 16 grudnia 2016 r. - taką decyzję wydał warszawski sąd. Śledczy pierwotnie odmówili zajmowania się sprawą, argumentując że obrady miały przebieg prawidłowy, a przeniesienie ich do Sali Kolumnowej było zgodne z prawem. Przypomnijmy - obrady, miały miejsce podczas zeszłorocznych protestów przeciw próbom ograniczenia pracy dziennikarzy w Sejmie. Rząd mówił wówczas i próbie puczu.