Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

43852
TodayToday62
All_DaysAll_Days43852

Logowanie

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Olimpus". Uczennica kl V SONIA HOLESZ zajęła 10 miejsce w Polsce. Pozostali uczniowie również osiągnęli wysokie lokaty:

Weronika Tenscher z kl IV - miejsce 14

Viktoria David z kl V - miejsce 19

Emilia Bucher z kl.V - miejsce 25

13 stycznia 2012 r. wzięliśmu udział w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w języku niemieckim. Dwie uczennice: Sonia Holesz i Viktoria David z kl.V dostały się do finału, a Sonia Holesz zajęła w nim III miejsce.

Miłosz Wójtowicz oraz Łukasz Wójcik z klasy III zajęli II miejsce w II Gminnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego "Mistrz Językowy"

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej oraz III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej (Goldman Rafał, Garbacz Jakub, Gamoń Karol, Kożuszek Beniamin, Geniusz Radosław, Dusza Bartłomiej)

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt ( Dusza Agnieszka, Mandok Sandra, Dakhil Sara, Jamróz Julia, David Viktoria, Pieczka Wiktoria, Smuda Wiktoria, Piecha Patrycja, Sołtysek Patrycja, Wasilewska Kinga)

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców     ( Gutowski Paweł, Kijonka Wojciech, Zdański Szymon, Kijonka Nikola, Wysocka Agnieszka, Kruczek Wioletta)

III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym (Gutowski Paweł, Garbacz Jakub, Kijonka Wojciech)

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Futsalu ( Goldman Rafał, Gamoń Karol, Kożuszek Beniamin, Michałków Bartłomiej, Kijonka Wojciech, Dusza Bartłomiej, Łukasik Kacper)

I miejsce w Gminnym Turnieju Gry w Dwa Ognie Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt      i Chłopców (Goldman Rafał, Gamoń Karol, Michałków Bartłomiej, Kożuszek Beniamin, Zdański Szymon, Dusza Bartłomiej, Dusza Agnieszka, Piecha Patrycja, Smuda Wiktoria, Dakhil Sara, Czosnowicz Katarzyna)

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Premiera Donalda Tuska (Łukasik Kacper, Zdański Szymon, Kijonka Wojciech, Kursa Krzysztof, Matuszek Tomasz, Rutkowski Jakub, Kozubek Paweł, Majdecki Daniel)

II miejsce w Gminnym Turnieju Rzucanki Siatkarskiej Dziewcząt

Joanna Wójcik z klasy 6 została finalistką XVII Djecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej

W Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2012" uczniowie: Miłosz Wójtowicz z klasy 3 oraz Joanna Wójcik z klasy 6 otrzymali wyróżnienia i nagrody książkowe.

W ogólnopolskim konkursie matematycznym "Olimpus" uczennica klasy 6 Joanna Wójcik zajęła 8 miejsce w Polsce i otrzymała dyplom laureata.

Grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w III SPOTKANIU "ŚLADAMI  JANA  PAWŁA II" - Papież Turysta i Sportowiec organizowanym przez DPS "Ostoja" w Sośnicowicach. Uczniowie zajęli I miejsce w konkurencjach na które składały się: rozgrywki sportowe, quiz o Janie Pawle II oraz przygotowanie plakatu: "Papież turysta i sportowiec"

Do końca roku zostało

185 dni Time's Up

Pogoda

Pogoda - Wirtualna Polska

 • Prognoza pogody na 28 listopada
  Wtorek w większości polskich miast będzie chłodny i wilgotny. Musimy być gotowi na opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Po południu w wielu miejscach mogą pojawić się chwilowe przejaśnienia. pogoda.wp.pl

Wiadomości

Onet Wiadomości

 • Sebastian Kurz zaprzysiężony na kanclerza
  Sebastian Kurz został dziś w Wiedniu zaprzysiężony na kanclerza Austrii. 31-letni były minister spraw zagranicznych Austrii jest najmłodszym szefem rządu w Europie; będzie kierował koalicją prawicowej OeVP z prawicowo-populistyczną FPOe.
 • Sąd podjął decyzję ws. pozwu Anny Dryjańskiej przeciwko Rafałowi Ziemkiewiczowi
  Sąd w Warszawie oddalił dziś pozew Anny Dryjańskiej - informuje "Gazeta Wyborcza". Dziennikarka poczuła się urażona komentarzami prawicowego publicysty Rafała Ziemkiewicza.
 • Warszawski sąd uchylił decyzję o umorzeniu śledztwa ws. obrad Sejmu w Sali Kolumnowej
  Nie będzie umorzenia śledztwa ws. posiedzenia Sejmu z 16 grudnia 2016 r. - taką decyzję wydał warszawski sąd. Śledczy pierwotnie odmówili zajmowania się sprawą, argumentując że obrady miały przebieg prawidłowy, a przeniesienie ich do Sali Kolumnowej było zgodne z prawem. Przypomnijmy - obrady, miały miejsce podczas zeszłorocznych protestów przeciw próbom ograniczenia pracy dziennikarzy w Sejmie. Rząd mówił wówczas i próbie puczu.