Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

81756
TodayToday103
All_DaysAll_Days81756

Logowanie

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego "Olimpus". Uczennica kl V SONIA HOLESZ zajęła 10 miejsce w Polsce. Pozostali uczniowie również osiągnęli wysokie lokaty:

Weronika Tenscher z kl IV - miejsce 14

Viktoria David z kl V - miejsce 19

Emilia Bucher z kl.V - miejsce 25

13 stycznia 2012 r. wzięliśmu udział w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w języku niemieckim. Dwie uczennice: Sonia Holesz i Viktoria David z kl.V dostały się do finału, a Sonia Holesz zajęła w nim III miejsce.

Miłosz Wójtowicz oraz Łukasz Wójcik z klasy III zajęli II miejsce w II Gminnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego "Mistrz Językowy"

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej oraz III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej (Goldman Rafał, Garbacz Jakub, Gamoń Karol, Kożuszek Beniamin, Geniusz Radosław, Dusza Bartłomiej)

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt ( Dusza Agnieszka, Mandok Sandra, Dakhil Sara, Jamróz Julia, David Viktoria, Pieczka Wiktoria, Smuda Wiktoria, Piecha Patrycja, Sołtysek Patrycja, Wasilewska Kinga)

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców     ( Gutowski Paweł, Kijonka Wojciech, Zdański Szymon, Kijonka Nikola, Wysocka Agnieszka, Kruczek Wioletta)

III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym (Gutowski Paweł, Garbacz Jakub, Kijonka Wojciech)

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Futsalu ( Goldman Rafał, Gamoń Karol, Kożuszek Beniamin, Michałków Bartłomiej, Kijonka Wojciech, Dusza Bartłomiej, Łukasik Kacper)

I miejsce w Gminnym Turnieju Gry w Dwa Ognie Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt      i Chłopców (Goldman Rafał, Gamoń Karol, Michałków Bartłomiej, Kożuszek Beniamin, Zdański Szymon, Dusza Bartłomiej, Dusza Agnieszka, Piecha Patrycja, Smuda Wiktoria, Dakhil Sara, Czosnowicz Katarzyna)

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Premiera Donalda Tuska (Łukasik Kacper, Zdański Szymon, Kijonka Wojciech, Kursa Krzysztof, Matuszek Tomasz, Rutkowski Jakub, Kozubek Paweł, Majdecki Daniel)

II miejsce w Gminnym Turnieju Rzucanki Siatkarskiej Dziewcząt

Joanna Wójcik z klasy 6 została finalistką XVII Djecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej

W Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2012" uczniowie: Miłosz Wójtowicz z klasy 3 oraz Joanna Wójcik z klasy 6 otrzymali wyróżnienia i nagrody książkowe.

W ogólnopolskim konkursie matematycznym "Olimpus" uczennica klasy 6 Joanna Wójcik zajęła 8 miejsce w Polsce i otrzymała dyplom laureata.

Grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w III SPOTKANIU "ŚLADAMI  JANA  PAWŁA II" - Papież Turysta i Sportowiec organizowanym przez DPS "Ostoja" w Sośnicowicach. Uczniowie zajęli I miejsce w konkurencjach na które składały się: rozgrywki sportowe, quiz o Janie Pawle II oraz przygotowanie plakatu: "Papież turysta i sportowiec"

Koniec szkoły za

246 dni Time's Up

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • USA: raport ws. Russiagate po wyborach
    Raport z dochodzenia w sprawie Russiagate zostanie przedstawiony opinii publicznej dopiero po tegorocznych wyborach środka kadencji planowanych na 6 listopada- poinformowała dziś agencja Bloomberg News. Śledztwo w tej sprawie prowadzi specjalny prokurator Robert Mueller.
  • Wybory 2018 - Lublin. Sylwester Tułajew: gwarantuję współpracę z rządem
    Onet wyruszył w Polskę. W poniedziałek odwiedziliśmy Lublin, by w specjalnym namiocie w ramach akcji "Onet na wybory" porozmawiać z mieszkańcami i kandydatami o tym, co ich zdaniem należy zmienić w mieście. - Jestem gwarantem bardzo dobrej współpracy rządu z samorządem - mówi Sylwester Tułajew, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Lublina.
  • Wybory 2018 - Lublin. Marian Kowalski: proszę nie patrzeć na sondaże
    Onet wyruszył w Polskę. W poniedziałek odwiedziliśmy Lublin, by w specjalnym namiocie w ramach akcji "Onet na wybory" porozmawiać z mieszkańcami i kandydatami o tym, co ich zdaniem należy zmienić w mieście. - Proszę, by nie zwracać uwagi na to co mówią sondaże, warto zapoznać się z programami i zastanowić się czy ci, którzy rządzili do tej pory zawiedli - mówi Marian Kowalski, kandydat na prezydenta Lublina.