Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

81756
TodayToday103
All_DaysAll_Days81756

Logowanie

Dorota Staneczek kl. III zdobyła wyróżnienie w konkursie Plastycznym Nadleśnictwa Rudziniec pt. “Najpiękniejsza pora roku”

W VI edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego o Tematyce Religijnej GLORIA IN EXCELSIS DEO pt “Szopka Betlejemska” wyróżnienia otrzymali: Tomasz Kowol(kl.II), Krzysztof Wolke (kl.III), Samanta Kłyk (kl.V), Katarzyna Wolke (kl.VI)

wyróżnienie w regionalnym konkursie plastycznym „Szopka betlejemska” otrzymali uczniowie: Tomek Kowol, Krzysztof Wolke, Samanta Kłyk i Kasia Wolke

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa” otrzymała uczennica Jessica Janczerowicz

I miejsce indywidualnie i zespołowo w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Pożarniczej oraz IV miejsce na szczeblu wojewódzkim

I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim indywidualnie zajęli uczniowie klasy IV i klasy VI Bartłomiej Malik i Kamil Cioch

I miejsce w Gminnym Konkursie –turnieju w piłce nożnej i tenisie stołowym

Wyróżnienie w Konkursie Prozy i Literatury Niemieckojęzycznej

Wyróżnienia w konkursach plastycznych

Uczniowie klas VI otrzymali Nagrodę Burmistrza za bardzo dobra wyniki w nauce i wzorowe zachowanie –Marianna Zając, Bartłomiej Malik i Kamil Cioch

Koniec szkoły za

246 dni Time's Up

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • USA: raport ws. Russiagate po wyborach
    Raport z dochodzenia w sprawie Russiagate zostanie przedstawiony opinii publicznej dopiero po tegorocznych wyborach środka kadencji planowanych na 6 listopada- poinformowała dziś agencja Bloomberg News. Śledztwo w tej sprawie prowadzi specjalny prokurator Robert Mueller.
  • Wybory 2018 - Lublin. Sylwester Tułajew: gwarantuję współpracę z rządem
    Onet wyruszył w Polskę. W poniedziałek odwiedziliśmy Lublin, by w specjalnym namiocie w ramach akcji "Onet na wybory" porozmawiać z mieszkańcami i kandydatami o tym, co ich zdaniem należy zmienić w mieście. - Jestem gwarantem bardzo dobrej współpracy rządu z samorządem - mówi Sylwester Tułajew, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Lublina.
  • Wybory 2018 - Lublin. Marian Kowalski: proszę nie patrzeć na sondaże
    Onet wyruszył w Polskę. W poniedziałek odwiedziliśmy Lublin, by w specjalnym namiocie w ramach akcji "Onet na wybory" porozmawiać z mieszkańcami i kandydatami o tym, co ich zdaniem należy zmienić w mieście. - Proszę, by nie zwracać uwagi na to co mówią sondaże, warto zapoznać się z programami i zastanowić się czy ci, którzy rządzili do tej pory zawiedli - mówi Marian Kowalski, kandydat na prezydenta Lublina.