Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

69665
TodayToday122
All_DaysAll_Days69665

Logowanie

Dorota Staneczek kl. III zdobyła wyróżnienie w konkursie Plastycznym Nadleśnictwa Rudziniec pt. “Najpiękniejsza pora roku”

W VI edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego o Tematyce Religijnej GLORIA IN EXCELSIS DEO pt “Szopka Betlejemska” wyróżnienia otrzymali: Tomasz Kowol(kl.II), Krzysztof Wolke (kl.III), Samanta Kłyk (kl.V), Katarzyna Wolke (kl.VI)

wyróżnienie w regionalnym konkursie plastycznym „Szopka betlejemska” otrzymali uczniowie: Tomek Kowol, Krzysztof Wolke, Samanta Kłyk i Kasia Wolke

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa” otrzymała uczennica Jessica Janczerowicz

I miejsce indywidualnie i zespołowo w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Pożarniczej oraz IV miejsce na szczeblu wojewódzkim

I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim indywidualnie zajęli uczniowie klasy IV i klasy VI Bartłomiej Malik i Kamil Cioch

I miejsce w Gminnym Konkursie –turnieju w piłce nożnej i tenisie stołowym

Wyróżnienie w Konkursie Prozy i Literatury Niemieckojęzycznej

Wyróżnienia w konkursach plastycznych

Uczniowie klas VI otrzymali Nagrodę Burmistrza za bardzo dobra wyniki w nauce i wzorowe zachowanie –Marianna Zając, Bartłomiej Malik i Kamil Cioch

Do końca roku zostało

dni Time's Up

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • 90-metrowa góra lodowa przepłynęła tuż przy brzegu miasteczka na Grenlandii
    Przeprowadzono ewakuację mieszkańców z miejscowości Innaarsuit na wybrzeżu Grenlandii, po tym, jak odłamał się ponad 90-metrowy fragment góry lodowej. Do zdarzenia doszło 12 lipca ok. 100 metrów od brzegu. Mieszkanka Innaarsuit, Oline Nielsen, nagrała film techniką timelapse, na którym uwieczniła ruch góry lodowej u wybrzeża Grenlandii.
  • Paweł Mucha: Gersdorf jest sędzią w stanie spoczynku
    - Małgorzata Gersdorf jest sędzią w stanie spoczynku, w związku z tym nie ma uprawnień do urlopu, nie może więc go też przerwać - powiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.
  • Dr Paweł Kowalski: Trump dokonał rzeczy bez precedensu
    Szczyt prezydentów Trumpa i Putina oznacza "nowe otwarcie Rosji na świat" - uważa dr Paweł Kowalski z SWPS. - Władimir Putin założył sobie, że zakończy okres swojej alienacji. Dzisiaj będzie dużo prościej spotkać się przywódcom innych państw z Putinem, no bo już prezydent USA się z nim spotkał - podkreśla ekspert.