Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

43852
TodayToday62
All_DaysAll_Days43852

Logowanie

SUKCESY UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2016/2017

KLASY IV-VI

PRZEDMIOT

MIEJSCE

KONKURS

UCZEŃ

Wychowanie fizyczne

I Miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej Chłopców

II Miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gliwickiego w Piłce Nożnej
(grupa knurowska)

I miejsce

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Joanna Kopyś

II miejsce

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Jessika Wojtaszewska

III miejsce

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Martyna Kijas

II miejsce

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Chłopców

Grzegorz Witkowski

III miejsce

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Chłopców

Kamil Tajnert

I miejsce

Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

drużynowo

I miejsce

Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

Agata Duraj

Przyroda

Technika

II miejsce

Międzywojewódzki Konkurs Przyrodniczy „Piękno Nadleśnictwa Rudziniec – zasoby wodne”

Krzysztof Łechtański

III miejsce

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap gminny

Nicole Mandel

III miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z przyrody „Olimpus”

Olga Krzyzińska

Nagroda główna

Ogólnopolski Konkurs „Bezpiecznie za kółkiem”

Nicole Mandel

Język polski

I miejsce

Gminny Konkurs Recytatorski

Martyna Kijas

II miejsce

Gminny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Łukasik

III miejsce

Gminny Konkurs Recytatorski

Antoni Forenda

wyróżnienie

Gminny Konkurs Recytatorski

Olga Krzyzińska

wyróżnienie

Gminny Konkurs Recytatorski

Kinga Mandel

VIII miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Krzysztof Łechtański

Religia

Finalista

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej – ewangelia Mateusza

Antoni Forenda

Finalista

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej – ewangelia Mateusza

Krzysztof Łechtański

II miejsce

Wojewódzki Konkurs Piosenki Religijnej „Pieśń Niesiemy w Darze”

Zuzanna Łukasik

Olga Krzyzińska

Natalia Horanse

Justyna Kaczmarczyk

Nicole Mandel

Kinga Mandel

I miejsce (publiczność)

II miejsce (jury)

Manufaktura Choinek – najpiękniej ustrojona lipa
na placu kościelnym

Plastyka

I miejsce

Powiatowy konkurs plastyczny „Straż pożarna w mojej gminie wczoraj i dziś”

Olga Krzyzińska

wyróżnienie

Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową pod patronatem Burmistrza Sośnicowic

Joanna Kopyś

wyróżnienie

Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową pod patronatem Burmistrza Sośnicowic

Wiktoria Gawlik

wyróżnienie

Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową pod patronatem Burmistrza Sośnicowic

Justyna Kaczmarczyk

II miejsce

Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową pod patronatem Burmistrza Sośnicowic

Wiktoria Pieczka

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs na ozdobę świąteczną z masy solnej

Milena Geniusz

Język mniejszości narodowej - niemiecki

I miejsce

Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych „Typisch Schweizerisch”

Kinga Mandel

Justyna Kaczmarczyk

II miejsce

Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych „Typisch Schweizerisch”

Kamila Jonda

Nicole Mandel

wyróżnienie

Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych „Typisch Schweizerisch”

Olga Honings

Olga Kryzińska

II miejsce

Regionalny Konkurs Kolędy Niemieckiej „Alle Jahre wieder” pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice i Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców Województwa Śląskiego

Martyna Kijas

Zuzanna Łukasik

III miejsce

Regionalny Konkurs Kolędy Niemieckiej „Alle Jahre wieder” pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice i Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców Województwa Śląskiego

Kinga Mandel

Nicole Mandel

Olga Krzyzińska

Justyna Kaczmarczyk

Olga Honings

wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z J. Niemieckiego Galileo

Olga Honings

Olga Krzyzińska

laureat

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z J. Niemieckiego Galileo

Kamil Tajnert

III miejsce

Ogólnopolska Olimpiada z J. Niemieckiego Olimpus

Kamil Tajnert

wyróżnienie

II Regionalny Konkurs Kolędy Niemieckojęzycznej dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum
„O du fröhliche”

Zuzanna Łukasik

Martyna Kijas

wyróżnienie

IX Międzygminny Konkurs Recytatorski prozy, poezji i pieśni Josepha von Eichendorffa

Martyna Kijas

I miejsce

Wojewódzki Konkurs o Życiu i Twórczości Josepha von Eichendorffa

Martyna Kijas

Język angielski

I miejsce

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii „English Master”

Olga Krzyzińska

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej Karaoke English Adventure

Antonia Łukasik

II miejsce

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych w ramach

Gminnego Festiwalu Kultury

Krajów Anglojęzycznych

Krzysztof Łechtański

Grzegorz Witkowski

II miejsce

Konkurs piosenki anglojęzycznej
w ramach Gminnego Festiwalu Kultury Krajów Anglojęzycznych

Zuzanna Łukasik

Zajęcia komputerowe

I miejsce

Konkurs – Moje Prawo Do Ochrony Prywatności Swoich Danych Osobowych

Antoni Forenda

II miejsce

Gminny Konkurs "Mistrz Klawiatury"

Amelia Śliwowska

Matematyka

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2017

Antoni Forenda

SUKCESY UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2016/2017

KLASY I-III

MIEJSCE

KONKURS

UCZEŃ

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

„Wszystkie zwierzęta duże i małe”

Magdalena Dylla

II miejsce

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Kartka Bożonarodzeniowa”

Hanna Cichoń

II miejsce

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Kartka Bożonarodzeniowa lub noworoczna”

Paweł Tiszbierek

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Kartka Bożonarodzeniowa lub noworoczna”

Zuzanna Kuźmińska

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs na ozdobę świąteczną
z masy solnej

Szymon Magiera

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs na ozdobę świąteczną
z masy solnej

Paulina Brzoza

III miejsce

XIV Konkurs na Szopkę Rodzinną

Laura Folwaczny

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs Edi

„Biblia i przypowieści biblijne”

Stanisław Podsiadło

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej Karaoke English Adventure

Paulina Łechtańska

II miejsce

XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Uczniów Edukacji Wczesnoszkolnej

Magdalena Dylla

II miejsce

XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Uczniów Edukacji Wczesnoszkolnej

Tomasz Waliczek

wyróżnienie

XIX Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży – Dni Muzyki

Antonina Majka

III miejsce

Wojewódzki Konkurs Piosenki Religijnej

„Pieśń Niesiemy w Darze”

Magdalena Zarzycka

Laura Folwaczny

Antonina Majka

Marta Bednarska

Antonina Łukasik

Dorota Witkowska

Paulina Łechtańska

laureat

„Olimpusek” – sesja wiosenna

Marco Sapleta

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2017

Jan Piątek

laureat

Olimpusek” – sesja wiosenna

Jan Piątek

I miejsce

Gminny Konkurs Ortograficzny

Olaf Magiera

II miejsc

Gminny Konkurs - Małe Formy Teatralne „Najpiękniejsze wiersze naszego dzieciństwa”

Tomasz Wojewódka

III miejsce

Gminny Konkurs - Małe Formy Teatralne „Najpiękniejsze wiersze naszego dzieciństwa”

Paulina Łechtańska

II miejsce

Gminny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem z Elementami Ortografii

Natalia Skorupa

Do końca roku zostało

185 dni Time's Up

Pogoda

Pogoda - Wirtualna Polska

  • Prognoza pogody na 28 listopada
    Wtorek w większości polskich miast będzie chłodny i wilgotny. Musimy być gotowi na opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Po południu w wielu miejscach mogą pojawić się chwilowe przejaśnienia. pogoda.wp.pl

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • Sebastian Kurz zaprzysiężony na kanclerza
    Sebastian Kurz został dziś w Wiedniu zaprzysiężony na kanclerza Austrii. 31-letni były minister spraw zagranicznych Austrii jest najmłodszym szefem rządu w Europie; będzie kierował koalicją prawicowej OeVP z prawicowo-populistyczną FPOe.
  • Sąd podjął decyzję ws. pozwu Anny Dryjańskiej przeciwko Rafałowi Ziemkiewiczowi
    Sąd w Warszawie oddalił dziś pozew Anny Dryjańskiej - informuje "Gazeta Wyborcza". Dziennikarka poczuła się urażona komentarzami prawicowego publicysty Rafała Ziemkiewicza.
  • Warszawski sąd uchylił decyzję o umorzeniu śledztwa ws. obrad Sejmu w Sali Kolumnowej
    Nie będzie umorzenia śledztwa ws. posiedzenia Sejmu z 16 grudnia 2016 r. - taką decyzję wydał warszawski sąd. Śledczy pierwotnie odmówili zajmowania się sprawą, argumentując że obrady miały przebieg prawidłowy, a przeniesienie ich do Sali Kolumnowej było zgodne z prawem. Przypomnijmy - obrady, miały miejsce podczas zeszłorocznych protestów przeciw próbom ograniczenia pracy dziennikarzy w Sejmie. Rząd mówił wówczas i próbie puczu.