Sukcesy 2016/2017
SUKCESY UCZNIÓW
ROK SZKOLNY 2016/2017
KLASY IV-VI
PRZEDMIOT |
MIEJSCE |
KONKURS |
UCZEŃ |
Wychowanie fizyczne |
I Miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej Chłopców |
||
II Miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gliwickiego w Piłce Nożnej |
|||
I miejsce |
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Dziewcząt |
Joanna Kopyś |
|
II miejsce |
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Dziewcząt |
Jessika Wojtaszewska |
|
III miejsce |
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Dziewcząt |
Martyna Kijas |
|
II miejsce |
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Chłopców |
Grzegorz Witkowski |
|
III miejsce |
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Chłopców |
Kamil Tajnert |
|
I miejsce |
Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt |
drużynowo |
|
I miejsce |
Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt |
Agata Duraj |
|
Przyroda Technika |
II miejsce |
Międzywojewódzki Konkurs Przyrodniczy „Piękno Nadleśnictwa Rudziniec – zasoby wodne” |
Krzysztof Łechtański |
III miejsce |
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap gminny |
Nicole Mandel |
|
III miejsce |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z przyrody „Olimpus” |
Olga Krzyzińska |
|
Nagroda główna |
Ogólnopolski Konkurs „Bezpiecznie za kółkiem” |
Nicole Mandel |
|
Język polski |
I miejsce |
Gminny Konkurs Recytatorski |
Martyna Kijas |
II miejsce |
Gminny Konkurs Recytatorski |
Zuzanna Łukasik |
|
III miejsce |
Gminny Konkurs Recytatorski |
Antoni Forenda |
|
wyróżnienie |
Gminny Konkurs Recytatorski |
Olga Krzyzińska |
|
wyróżnienie |
Gminny Konkurs Recytatorski |
Kinga Mandel |
|
VIII miejsce |
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna |
Krzysztof Łechtański |
|
Religia |
Finalista |
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej – ewangelia Mateusza |
Antoni Forenda |
Finalista |
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej – ewangelia Mateusza |
Krzysztof Łechtański |
|
II miejsce |
Wojewódzki Konkurs Piosenki Religijnej „Pieśń Niesiemy w Darze” |
Zuzanna Łukasik Olga Krzyzińska Natalia Horanse Justyna Kaczmarczyk Nicole Mandel Kinga Mandel |
|
I miejsce (publiczność) II miejsce (jury) |
Manufaktura Choinek – najpiękniej ustrojona lipa |
||
Plastyka |
I miejsce |
Powiatowy konkurs plastyczny „Straż pożarna w mojej gminie wczoraj i dziś” |
Olga Krzyzińska |
wyróżnienie |
Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową pod patronatem Burmistrza Sośnicowic |
Joanna Kopyś |
|
wyróżnienie |
Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową pod patronatem Burmistrza Sośnicowic |
Wiktoria Gawlik |
|
wyróżnienie |
Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową pod patronatem Burmistrza Sośnicowic |
Justyna Kaczmarczyk |
|
II miejsce |
Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową pod patronatem Burmistrza Sośnicowic |
Wiktoria Pieczka |
|
III miejsce |
Międzyszkolny Konkurs na ozdobę świąteczną z masy solnej |
Milena Geniusz |
|
Język mniejszości narodowej - niemiecki |
I miejsce |
Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych „Typisch Schweizerisch” |
Kinga Mandel Justyna Kaczmarczyk |
II miejsce |
Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych „Typisch Schweizerisch” |
Kamila Jonda Nicole Mandel |
|
wyróżnienie |
Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych „Typisch Schweizerisch” |
Olga Honings Olga Kryzińska |
|
II miejsce |
Regionalny Konkurs Kolędy Niemieckiej „Alle Jahre wieder” pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice i Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców Województwa Śląskiego |
Martyna Kijas Zuzanna Łukasik |
|
III miejsce |
Regionalny Konkurs Kolędy Niemieckiej „Alle Jahre wieder” pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice i Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców Województwa Śląskiego |
Kinga Mandel Nicole Mandel Olga Krzyzińska Justyna Kaczmarczyk Olga Honings |
|
wyróżnienie |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z J. Niemieckiego Galileo |
Olga Honings Olga Krzyzińska |
|
laureat |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z J. Niemieckiego Galileo |
Kamil Tajnert |
|
III miejsce |
Ogólnopolska Olimpiada z J. Niemieckiego Olimpus |
Kamil Tajnert |
|
wyróżnienie |
II Regionalny Konkurs Kolędy Niemieckojęzycznej dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum |
Zuzanna Łukasik Martyna Kijas |
|
wyróżnienie |
IX Międzygminny Konkurs Recytatorski prozy, poezji i pieśni Josepha von Eichendorffa |
Martyna Kijas |
|
|
I miejsce |
Wojewódzki Konkurs o Życiu i Twórczości Josepha von Eichendorffa |
Martyna Kijas |
Język angielski |
I miejsce |
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii „English Master” |
Olga Krzyzińska |
I miejsce |
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej Karaoke English Adventure |
Antonia Łukasik |
|
II miejsce |
Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych w ramach Gminnego Festiwalu Kultury Krajów Anglojęzycznych
|
Krzysztof Łechtański Grzegorz Witkowski |
|
II miejsce |
Konkurs piosenki anglojęzycznej
|
Zuzanna Łukasik |
|
Zajęcia komputerowe |
I miejsce |
Konkurs – Moje Prawo Do Ochrony Prywatności Swoich Danych Osobowych |
Antoni Forenda |
II miejsce |
Gminny Konkurs "Mistrz Klawiatury" |
Amelia Śliwowska |
|
Matematyka |
wyróżnienie |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2017 |
Antoni Forenda |
SUKCESY UCZNIÓW
ROK SZKOLNY 2016/2017
KLASY I-III
MIEJSCE |
KONKURS |
UCZEŃ |
wyróżnienie |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wszystkie zwierzęta duże i małe” |
Magdalena Dylla |
II miejsce |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa” |
Hanna Cichoń |
II miejsce |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa lub noworoczna” |
Paweł Tiszbierek |
wyróżnienie |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa lub noworoczna” |
Zuzanna Kuźmińska |
I miejsce |
Międzyszkolny Konkurs na ozdobę świąteczną |
Szymon Magiera |
II miejsce |
Międzyszkolny Konkurs na ozdobę świąteczną |
Paulina Brzoza |
III miejsce |
XIV Konkurs na Szopkę Rodzinną |
Laura Folwaczny |
wyróżnienie |
Ogólnopolski konkurs Edi „Biblia i przypowieści biblijne” |
Stanisław Podsiadło |
wyróżnienie |
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej Karaoke English Adventure |
Paulina Łechtańska |
II miejsce |
XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Uczniów Edukacji Wczesnoszkolnej |
Magdalena Dylla |
II miejsce |
XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Uczniów Edukacji Wczesnoszkolnej |
Tomasz Waliczek |
wyróżnienie |
XIX Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży – Dni Muzyki |
Antonina Majka |
III miejsce |
Wojewódzki Konkurs Piosenki Religijnej „Pieśń Niesiemy w Darze” |
Magdalena Zarzycka Laura Folwaczny Antonina Majka Marta Bednarska Antonina Łukasik Dorota Witkowska Paulina Łechtańska |
laureat |
„Olimpusek” – sesja wiosenna |
Marco Sapleta |
wyróżnienie |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2017 |
Jan Piątek |
laureat |
Olimpusek” – sesja wiosenna |
Jan Piątek |
I miejsce |
Gminny Konkurs Ortograficzny |
Olaf Magiera |
|
|
|
II miejsc |
Gminny Konkurs - Małe Formy Teatralne „Najpiękniejsze wiersze naszego dzieciństwa” |
Tomasz Wojewódka |
III miejsce |
Gminny Konkurs - Małe Formy Teatralne „Najpiękniejsze wiersze naszego dzieciństwa” |
Paulina Łechtańska |
II miejsce |
Gminny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem z Elementami Ortografii |
Natalia Skorupa |