Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

74036
TodayToday119
All_DaysAll_Days74036

Logowanie

 

Miło nam poinformować, iż 22 listopada 2017 r. uczeń klasy 6a Antoni Forenda został finalistą  XXVI Wojewódzkiego Konkursu "NUDNA MATEMATYKA"
Antkowi gratulujemy sukcesu!

Do końca roku zostało

dni Time's Up

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • Peja i Jakub Żulczyk o wyroku skazującym rapera Bonusa RPK i akcji #MuremZaBonusem
    - To zaradny, twardy facet. Odpowiedzialny i bezkompromisowy, kiedy trzeba. Poradził sobie za kratami, wyszedł i walczy dalej. Pnie się w górę. Bardzo się rozwija. Wykroczył daleko poza uliczny rap. Prywatnie ma poukładane życie, dziecko, własny biznes... I nagle ktoś ten dorobek życia próbuje mu odebrać, choć nie ma dowodów, że zrobił coś złego. Dla mnie to po prostu przygnębiające - mówi Peja o Bonusie RPK, raperze skazanym na 5,5 roku więzienia za handel narkotykami.
  • Wiktoria cierpi na złośliwy nowotwór. Potrzebuje pomocy na leczenie w klinice w Meksyku
    Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie 2-letniej Wiktorii. Dziewczynka cierpi na złośliwego guza mózgu, który dał przerzuty. Wciąż brakuje ponad 300 tys. na leczenie w klinice w Meksyku. I Ty pomożesz pomóc!
  • Gdybym nie był Bonusem
    Czy żeby skazać człowieka, wystarczą zeznania gangsterów i piosenka, którą na sali sądowej zacytował prokurator? Bonus RPK idzie siedzieć na pięć lat, choć nie wiadomo, czy naprawdę jest winny.