Strona główna

SZKOLNE WYDARZENIA

BIEŻĄCE

Sukcesy 2005/2006

Plastyka

I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Zapobiegajmy pożarom” – Natalia Biwo kl.VB

wyróżnienie w konkursie plastycznym „Jaka piękna Wielkanoc” otrzymała uczennica Monika Cyroń

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna” zajęła uczennica klasy IV

II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Zapobiegamy Pożarom” zajęła uczennica klasy VB Natalia Biwo

 

Technika

I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – Sebastian Foit kl.VB

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – Krzysztof Domaradzki kl.VI

III miejsce na szczeblu powiatu w Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

 

Sport

II miejsce  w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej

II miejsce na szczeblu powiatu w Turnieju Piłki Nożnej

II miejsce drużynowo w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym

I miejsce indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym – Katarzyna Wolke kl.VI

III miejsce indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym – Natalia Filipowicz kl.VI

II miejsce indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym – Michał Horanse kl.VB

II miejsce w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym – Agnieszka Szostok kl.VA

II miejsce w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym – Kamil Pawłowski kl.VI

III miejsce w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym – Sebastian Foit kl.VB

II miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym – Michał Horanse kl.VB

II miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym – Damian Rogon kl.VB

II miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Rady Sołeckiej – Sebastian Foit kl.V

I miejsce w Gliwickiej Dziecięcej Lidze Biegu Na Orientację - Magdalena Forenda

I miejsce indywidualnie w gminnym czwórboju lekkoatletycznym zajęła uczennica Katarzyna Wolke

III miejsce indywidualnie w gminnym czwórboju lekkoatletycznym zajęła uczennica Natalia Filipowicz

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym zajęła uczennica Agnieszka Szostok

II miejsce drużynowo w Gminie w Czwórboju Lekkoatletycznym zajęły uczennice: Katarzyna Wolke, Natalia Filipowicz, Agnieszka Sostok i Ewa Siebielec

 

Język niemiecki

Finalistą I Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego „Der Globus” został uczeń Krzysztof Nowak

V miejsce w przeglądzie kolęd i piosenek świątecznych w języku niemieckim„Weihnachtssingen” na szczeblu powiatu gliwickiego w Pławniowicach : Dorota Staneczek IV, Anna Schwietz kl.IV, Jessica Janczerowicz kl.IV, Katarzyna Obarzanek kl.VB, Natalia Biwo kl.VB, Katarzyna Wolke kl.VI, Katarzyna Olejnik kl.VI, Kamila Panek kl.VI, Edyta Wietschorke kl.VI

 


Religia

Finalistki XI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody….” (Mt

28,19) Dorota Staneczekkl.IV, Katarzyna Wolke kl.VI

Dwa wyróżnienia w VI Regionalnym Konkursie Plastycznym O  Tematyce Religijnej „Gloria In Excelsis

Deo”pt. “Dziecię Jezus” otrzymali: Marek Pikuła kl.II i Szymon Puszer kl.

Język polski

I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Logowanie

ZIMOWE PÓŁKOLONIE 2020

CZYTAJ, JAK BYŁO

 

MSWiA PRZESTRZEGA

Więcej na stronie

Spot

 

Licznik odwiedzin

159356
TodayToday4
All_DaysAll_Days159356