Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

81755
TodayToday102
All_DaysAll_Days81755

Logowanie

W etapie ogólnopolskim konkursu z j. niemieckiego "OLIMPUS"

Dominik Biwo z kl.6 zajął 8, a Joanna Wójcik z kl.5 9 miejsce

 

W etapie wojewódzkim konkursu z j. niemieckiego "Der Globus"

Dominik Biwo z kl.6 zajął III miejsce.

 

W V Edycji Gminnego Konlursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego

II miejsce w kategorii klas VI- zajął Dominik Biwo

III miejsce w kategorii klas IV- zajęła Wiktoria David

III miejsce w kategorii klas V- zajęła Agnieszka Wysocka

wyróżnienie w kategorii klas IV otrzymała Sonia Holesz

wyróżnienie w kategorii klas V otrzymała Patrycja Piecha

 

Dwoje uczniów naszej szkoły otrzymało wyróżnienia w Międzynarodowum Konkursie  "Kangur Matematyczny":

Wójtowicz Miłosz z klasy drugiej zajął 5 miejsce w powiecie a 7 w regionie

Wójcik Joanna z klasy piątej otrzymała wyróżnienie II stopnia.

 

3 uczniów naszej szkoły wzięło udział w etapie rejonowym XVI Konkursu Wiedzy Biblijnej pt "Odwagi, to ja jestem nie bójcie się" (Mk 6,50).

Joanna Wójcik (kl.5) oraz Dominik Biwo (kl6) zostali finalistami tego konkursu.

 

15-stu uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej w Sośnicowicach wzięło udział w zimowej sesji Ogólnopolskiej Olimpiady przedmiotowej  z języka niemieckiego Olimpus 2011, w której to zajęli czołowe miejsca w Polsce.

Joanna Wójcik uczennica klasy 5  zajęła 3 miejsce w Polsce i otrzymała dyplom laureata i nagrodę książkową, zaś uczniowie Dominik Biwo i Dagmara Pieczka z klasy 6 uzyskali miejsce 5 otrzymując zarazem dyplomy laureata i nagrody książkowe. Uczennica klasy 5 Agnieszka Wysocka zajęła miejsce 7 w Polsce zaś Wiktoria David z klasy 4 oraz Patrycja Piecha z klasy 5 uzyskały miejsca 9.

Pozostali uczniowie znaleźli się w pierwszej 20- stce, otrzymali również dyplomy uczestnictwa w olimpiadzie z języka niemieckiego.

 

1 kwietnia grupa uczniów z kl.IV - VI naszej szkoły wzięła udział w "Drugim spotkaniu śladami Jana Pawła II -

Papież podróżnik", które odbyło się w Domu Pomocy Społecznej "Ostoja" w Sosnicowicach.

Uczniowie zajęli II miejsce w TURNIEJU TEMATYCZNYM (quiz - "papieskie podróże, budowa papamobile,

konkurs piosenki o Janie Pawle II)


14 kwietnia odbył się w naszej szkole I Gminny Konkurs „Mistrz Językowy” dla klas I-III zorganizowany we współpracy ze Szkołą Podstawową w Bargłówce. Wzięło w nim udział 24 uczniów naszej gminy, którzy w parach walczyli o miano Mistrzów Języka Angielskiego i Niemieckiego. Wszyscy uczestnicy konkursu prezentowali wysoki poziom wiedzy językowej.

I miejsce zajęła para uczniów z klasy III - Julia Obstarczyk i Bartłomiej Dusza.

Koniec szkoły za

246 dni Time's Up

Wiadomości

Onet Wiadomości

  • USA: raport ws. Russiagate po wyborach
    Raport z dochodzenia w sprawie Russiagate zostanie przedstawiony opinii publicznej dopiero po tegorocznych wyborach środka kadencji planowanych na 6 listopada- poinformowała dziś agencja Bloomberg News. Śledztwo w tej sprawie prowadzi specjalny prokurator Robert Mueller.
  • Wybory 2018 - Lublin. Sylwester Tułajew: gwarantuję współpracę z rządem
    Onet wyruszył w Polskę. W poniedziałek odwiedziliśmy Lublin, by w specjalnym namiocie w ramach akcji "Onet na wybory" porozmawiać z mieszkańcami i kandydatami o tym, co ich zdaniem należy zmienić w mieście. - Jestem gwarantem bardzo dobrej współpracy rządu z samorządem - mówi Sylwester Tułajew, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Lublina.
  • Wybory 2018 - Lublin. Marian Kowalski: proszę nie patrzeć na sondaże
    Onet wyruszył w Polskę. W poniedziałek odwiedziliśmy Lublin, by w specjalnym namiocie w ramach akcji "Onet na wybory" porozmawiać z mieszkańcami i kandydatami o tym, co ich zdaniem należy zmienić w mieście. - Proszę, by nie zwracać uwagi na to co mówią sondaże, warto zapoznać się z programami i zastanowić się czy ci, którzy rządzili do tej pory zawiedli - mówi Marian Kowalski, kandydat na prezydenta Lublina.