Sukcesy 2023/2024
SUKCESY UCZNIÓW
ROK SZKOLNY 2023/2024
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Forget – me – not”
Wyróżnienie – Lena Laska
Ogólnopolski Konkurs dla uczniów klas 1-3 Mój Ekslibris
III miejsce Emilia Jenczmionka klasa 3
I Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Językowego "Odkrycia naukowe w moim życiu"
Finalistka - Paulina Pawlak
I Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Winter Poetry Contest”
Finalistka – Lena Laska
Wojewódzki Konkurs Poezji Zbigniewa Herberta – Żory 2024
I miejsce – Kevin Kupczak
Finalistka – Zuzanna Dębicka
II Wojewódzki Konkurs Piosenki Religijnej „Duchu Święty przyjdź”
II miejsce – Martyna Roman
XXIX Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych
III miejsce w półfinale Konkursu Wiedzy Biblijnej – finalistka - Zofia Koczy
Finalistka – Martyna Roman
Finalistka – Wiktoria Mandok
Gminnym Konkurs Gwary Śląskiej
III miejsce - Marlena Bednarska
Gminny Konkurs Poezji W. Szymborskiej
II miejsce – Zuzanna Dębicka
Gminny Konkurs ArtFestivalu IV edycja, kategoria teatralna
I miejsce - Marlena Bednarska oraz Hanna Wyroślak
Gminny Konkurs ArtFestivalu IV edycja, kategoria soliści
I miejsce - Joanna Liczberska
II miejsce – Hanna Wyroślak
Gminny Konkurs ArtFestiwal w kategorii zespoły wokalne
II miejsce - Wiktor Bremer
Gminny Konkurs ArtFestivalu IV edycja, kategoria instrumentalno- wokalna
I miejsce - Alicja Wszołek
XV edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych
III miejsce - Kacper Urbaniak
Gminny Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
III miejsce - Bartosz Musioł
Gminny Konkurs Plastyczny "Świąteczna bombka"
I miejsce – Mila Duda, Emilia Woźniczko
II miejsce - Bianka Paprocka
II miejsce - Antonina Kwiecień
Gminny Konkurs Plastyczny " Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"
I miejsce - Jakub Marciniak, Kinga Goldman
II miejsce - Nadia Dereń
III miejsce – Mila Duda, Igor Sosna
Wyróżnienie - Szczepan Weingarth
Gminny Konkurs Recytatorski
III miejsce - Emilia Woźniczko
Gminny Konkurs Recytatorski „W krainie fantazji”
I miejsce - Jakub Marciniak
III miejsce - Zuzanna Gębczyk
Gminny Konkurs Recytatorski „Mały OKR 2024”
Laureat - Jakub Marciniak
Gminny Konkurs Piosenek Świątecznych i Pastorałek
II miejsce – Hanna Wyroślak
III miejsce – Alicja Wszołek
Wyróżnienie- Jakub Marciniak, Wiktor Bremer