Strona główna

SZKOLNE WYDARZENIA

BIEŻĄCE

Warsztaty językowe - EUROWEEK 2020

W dniach 27 – 31 stycznia 2020r. dziewiętnastu uczniów z klas 8a, 8b uczestniczyło w warsztatach językowych EuroWeek – Szkoła Liderów. Młodzież podczas 5-dniowego pobytu w Długopolu Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej szlifowała znajomość języka angielskiego, poznawała kulturę i zwyczaje innych krajów, uczyła się tolerancji i pracy w grupach, oraz rozwijała swoje pasje i zainteresowania współpracując z wolontariuszami z Kolumbii, Filipin, Meksyku, Kambodży, Tajlandii, RPA, Turcji i Gwatemali.

Wszyscy uczestnicy z entuzjazmem angażowali się w zajęcia, pokonywali bariery językowe, świetnie się bawili, zrozumieli, że wszelkie działania i trudności łatwiej pokonuje się współpracując z innymi. Wyjazd w Kotlinę Kłodzką był także wspaniałym sposobem poznania pięknej przyrody i atrakcji turystycznych tego regionu Polski. W trakcie wyjazdu zwiedziliśmy Twierdzę w Kłodzku.

Wyjazd został zorganizowany przez nauczycielkę języka angielskiego oraz niemieckiego panią Kornelię W. oraz panią Annę B. Uczniowie są bardzo zadowoleni z warsztatów i nowych znajomości zawartych z uczestnikami z innych miejscowości m. in. z Marek, Radomska, Lubina oraz dumni z pań, które stanęły na wysokości zadania.

Dziękujemy bardzo.
OLGA HONINGS kl. VIII a
euroweek 2


biblioteka 2

KATALOG ONLINE BIBLIOTEKI

Sposób logowania jest taki sam, jak do dziennika elektronicznego.

Logowanie

SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W PROJEKCIE "POZNAJ POLSKĘ".
Baner na stron www

 Więcej informacji na stronie 

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/poznaj-polske

mein BIP

MSWiA PRZESTRZEGA

Więcej na stronie

Spot

 

Licznik odwiedzin

803960
TodayToday286
All_DaysAll_Days803960