Strona główna

SZKOLNE WYDARZENIA

BIEŻĄCE

Dzień Nauczyciela

DEN 2018

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Samorząd Uczniowski oraz uczniowie klasy ósmej mieli możliwość wyręczenia nauczycieli w ich trudzie i poprowadzenia lekcji. Wszystko odbyło się zgodnie z planem i ze sztuką. „Nauczyciele” przygotowali się do zajęć, zainteresowali młodszych kolegów i koleżanki tematami. Zastosowali ciekawe formy pracy i z powodzeniem utrzymali dyscyplinę i aktywność na zajęciach.
Gratulujemy prowadzącym zajęcia zaangażowania i pomysłowości, a nauczycielom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu lekcji oraz za stworzenie uczniom okazji do nabrania nowych, ciekawych doświadczeń. Mamy nadzieję, że taka odmiana sprawiła przyjemność wszystkim uczniom oraz nauczycielom.
Warto poinformować, że z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego powstały jeszcze dwa projekty, które pozwoliły nam poznać nasze Grono Pedagogiczne z odmiennej niż na co dzień strony. Powstała prezentacja zawierająca zdjęcia nauczycieli z okresu ich dzieciństwa. Zadaniem uczniów było odgadnąć, kto jest na zdjęciu sprzed lat. Nie było to łatwe, ale analizowanie sprawiło nam sporą radość. Powstał też film – wywiad z nauczycielami, którzy zdradzili nam między innymi, dlaczego zdecydowali się wybrać tak piękny zawód oraz co najmilej wspominają ze szkolnych czasów. Dowiedzieliśmy się także ciekawostek – na przykład tego, kto potrafi obsługiwać kombajn, jak się kończy jazda na rowerze w spodniach typu dzwony oraz co lubi robić po godzinach Pan Dyrektor.
Miło było usłyszeć, że motywację do pracy i wielką radość z wykonywania zawodu pedagoga nauczyciele czerpią właśnie od Was, Drodzy Uczniowie.

Joanna Zajączkowska

 

 

Logowanie

STOP COVIDBaner na stron www

 Więcej informacji na stronie 

https://www.gov.pl/web/protegosafe

pobrane

 

MSWiA PRZESTRZEGA

Więcej na stronie

Spot

 

Licznik odwiedzin

362421
TodayToday58
All_DaysAll_Days362421