Strona główna

SZKOLNE WYDARZENIA

BIEŻĄCE

Półkolonie zimowe

W dniach od 11 do 15 lutego 2019 r. zorganizowane zostały w naszej szkole zajęcia dla młodych mieszkańców Sośnicowic, uczniów tutejszej szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych.
Pierwszy dzień półkolonii rozpoczął się od spotkania ze wszystkimi uczestnikami. W ramach czynności organizacyjnych przedstawiono uczestnikom program zajęć półkolonii i omówiono zasady uczestnictwa i bezpieczeństwa podczas zajęć na terenie obiektu, jak i podczas imprez wyjazdowych. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy, każdej grupie przydzielony został nauczyciel opiekun. Następnie w drugiej połowie dnia zajęć wszyscy zapakowali się grzecznie do autokaru i udali się na pierwszy wyjazd. Celem był park rozrywki „Alegra” w Gliwicach. Uczestnicy półkolonii mogli wyszaleć się na sali zabaw, pograć w kręgle czy wziąć udział w laserowym painball’u.
Kolejne cztery dni przeznaczono również na wycieczki. We wtorek i czwartek basen lub lodowisko do wyboru. Najdłuższy wyjazd miał miejsce w środę, gdzie uczniowie udali się na wycieczkę do Wisły, gdzie z bliska mogli zobaczyć skocznię narciarską im. Adama Małysza oraz obejrzeć trofea naszego mistrza w jego Galerii. W drodze powrotnej najważniejszym punktem programu był oczywiście Mc’Donald’s. Ostatni dzień to wyjazd do kina Cinema City w Gliwicach.
Zajęcia odbywały się bez zakłóceń w miłej i sympatycznej atmosferze i pozwoliły uczestnikom na przyjemne spędzenie wolnego czasu podczas zimowych ferii.

Wiesław Wyrozumski


biblioteka 2

KATALOG ONLINE BIBLIOTEKI

Sposób logowania jest taki sam, jak do dziennika elektronicznego.

Logowanie

SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W PROJEKCIE "POZNAJ POLSKĘ".
Baner na stron www

 Więcej informacji na stronie 

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/poznaj-polske

meinPolskiLad 

MSWiA PRZESTRZEGA

Więcej na stronie

Spot

 

Licznik odwiedzin

736386
TodayToday57
All_DaysAll_Days736386