
POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA
Sygnalista
Organizacja pracy szkoły w czasie pandemii
Procedury bezpieczeństwa w szkole w czasie pandemii
SZKOLNE WYDARZENIA
BIEŻĄCE
W walentynkowym dniu w naszej szkole było miło i miłośnie. Działała poczta walentynkowa, za pomocą której mogliście pozdrowić szczególnie lubiane przez Was osoby. Święto zostało podkreślone strojem w kolorze czerwonym.
Ale tego dnia pamiętaliśmy także o miłości do Ziemi. W ciągu dwudziestu minut nazbieraliśmy trzy pudełka zużytych baterii, które zostały wymienione na serduszkowe lizaki.
Dziękujemy za miłą zabawę i udział w akcji ekologicznej.
Samorząd Uczniowski oraz opiekun SU Joanna Zajączkowska
SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W PROJEKCIE "SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO".

![]() | Today | 552 |
![]() | All_Days | 1413317 |